Thursday, 10 November 2011

Simple Beauty - 176

Simple Beauty - 176
In a nutshell, I like this polish. The shade is really pretty. It was nice to wear it. SB is my local brand. 
I have known this brand for many years (~15?). I think my very first polish was of this brand :) I remember it was of a good quality and this one is good too. 


Simple Beauty - 176 to pierwszy lakier tej firmy na blogu, ale nie pierwszy w moim życiu :) Albowiem firmę SB znam już od wielu lat. Pamiętam, że jeden z moich pierwszych lakierów był właśnie tej firmy. Byłam z niego zadowolona i bardzo dobrze go wspominam. Niestety ze względu na trudną dostępność nie miałam styczności z produktami SB przed długi czas. Więc można sobie wyobrazić jak bardzo się cieszę mając możliwość przetestowania nowych produktów :) Jeżeli chodzi o lakier, niewiele się zmieniło, jakość jest nadal bardzo dobra. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to ulepszony pędzelek. Jest płaski co bardzo ułatwia malowanie, zresztą widać na zdjęciu jak równo udało mi się pomalować przy skórkach, a wcale się nie wysilałam. Odcień mi się podoba, dobrze się w nim czuję. Ogólnie jestem zadowolona :)

11 comments:

 1. Śliczny kolorek i śliczny kształt. Brawo ;) strasznie ci go zazdroszczę. Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  ReplyDelete
 2. cudny:) a ja tej firmy nie znam

  ReplyDelete
 3. jest piękny!
  zapraszam do mnie- DENZEE.

  ReplyDelete
 4. such a pretty blue!

  ReplyDelete
 5. Bardzo podoba mi sie kolor paznokci ! :)

  ReplyDelete
 6. a ja za kazdym razm si zachwycam twoimi pazurkami ;)

  ReplyDelete